Анонс Гран Прі Австралії-2018 від "Ф-1 Аналітик"

Главная страницаНовини

Опубліковано: 06:00, 22/03/2018 ,
Джерело: f1analytic.com   

8404_a1.jpg (56.61 Kb)

Чотири місяці перерви нарешті позаду, та це означає, що Формула-1 повертається!

Звісно, що про розклад сил наразі можна говорити хіба дуже приблизно. Найцікавішими даними тут є цифри німецьких журналістів, котрі використали показники GPS, а тому стверджують, що найшвидший болід пелотону це й надалі Mercedes. На відстані приблизно трьох десятих секунди від німців розташувалися Red Bull та Ferrari, а от всі інші практично не мають шансів втрутитися у боротьбу. Трійця лідерів не провела жодної заміни пілотів протягом міжсезоння, а це означає, що ні про яку адаптацію не може йти мова. Водночас ніхто й не матиме жодних виправдань у випадку невдалої боротьби за титул.

9768_a2.jpg (53.72 Kb)

Великим викликом для механіків команд стало і правило про те, що за весь сезон можна змінювати лише три мотори на боліді. Чимало команд вже зазначило, що це практично неможливо, а тому майже ніхто не обійдеться без штрафів за новий двигун поза лімітом. Також варто звернути увагу на те, що красиві дівчата більше не будуть тримати таблички з номерами пілотів перед стартом гонки. Цю традицію у Liberty Media назвали назвали такою, що принижує права жінок, хоча у самих жінок не запитали. Відтепер таблички з номерами пілотів триматимуть діти. Ось так "грід-кідз" замінили "грід-гьорлз".

70_a3.jpg (45.07 Kb)

Серед "темних конячок" нового сезону обов'язково варто відзначити McLaren, котрий нарешті позбувся двигунів Honda і перейшов на стабільніші мотори від Renault. Результати команди одразу підстрибнули вгору і якщо за титул британці поки не зможуть боротися, то потрапляння на подіум тепер виглядає цілком реальним. Парадоксально, але угоду з непередбачуваними японцями підписала команда Toro Rosso і, що цікаво, поки висловлює задоволення від співпраці. Щодо майбутніх змін, то цей сезон може стати останнім в Red Bull для Даніеля Ріккардо, а Кімі Райкконен може проводити прощальний рік за кермом Ferrari. Втім, поки про це говорити рано, адже зараз вся увага на перегони!

Кількість кіл: 58
Довжина кола: 5 303 м
Довжина траси: 307, 574 км
Пілот-рекордсмен: Лекс Девісон та Міхаель Шумахер (по 4 перемоги)
Команда-рекордсмен: McLaren (12 перемог)
Попередній переможець: Себастьян Феттель

9755_a4.jpg (.85 Kb)

теги  Гран-прі Австралії


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини
    1