Кубіца вибув з перегонів за перше місце в Williams

Главная страницаНовини

Опубліковано: 23:17, 19/01/2018 ,
Джерело: f1analytic.com   

456-1.jpg (39.75 Kb)

До жалю своїх фанатів, Роберт Кубіца не отримає місце біля керма в Williams, замість нього головним претендентом вважається росіянин Сергій Сироткін.

За результатами тестів, які пройшли в Абу-Дабі, команда вирішила взяти до свого складу поляка в якості резервного пілота, незважаючи на його заслуги і вельми непоганий час, особливо після страшної аварії.

Невелику надію на повернення в світ великого спорту Роберту дала команда Renault в 2012 році, проте врешті-решт надала перевагу Карлосу Сайнса. З огляду на результати тестів Кубіца отримав пропозицію стати резервним пілотом Williams. Інформацію о майбутніх перегонах можна знайти на Stakers.com.

Сам Роберт багаторазово висловлювався про те, що хоче повернутися не заради самих перегонів, а для перемоги в них. Під час тестів в Абу-Дабі, де також проходив тести Сергій Сироткін, Кубіца відстав від кращого часу всього на півтори секунди, що для людини, яка одужала після серйозних травм вельми і вельми непогано. Однак в формулу 1 беруть тільки кращих з кращих, що ще раз довели тести. Виступати на рівні кращих пілотів талановитий поляк поки не може. Роберт нарікав на поганий накат траси і незнайомий раніше болід Williams. Сироткін знаходився в точно таких же умовах і показав найкращий час. Інформацію та статистику перегонів майбутнього Гран-Прі можна подивитися тут.

Для багатьох шанувальників Кубіци Сироткін є людиною, що зайняв його місце у формулі 1. Однак у Сергія досить багатий досвід виступу на високому рівні. За кар'єрний ріст Сергій повинен бути вдячний команді SMP Racing, яка посприяла його появі в Гран-Прі.

Для Сироткіна це буде першим виступом в Ф1. Williams відмінно підходить для старту, там немає того тиску на пілотів, який присутній в топ-командах. Від Сергія, пілота, який посунув Кубіцу, чекають досить високих результатів, і його завдання полягає в тому, щоб не розчарувати тих людей, які в нього повірили.

теги  Роберт Кубіца, Williams


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини
    1