Головний конструктор Red Bull: Мене тричі кликали у Ferrari

Главная страницаНовини

Опубліковано: 06:00, 10/01/2018 ,
Джерело: f1i.com   

4554_newey.jpg (43.17 Kb)

Головний конструктор Red Bull Едріан Ньюї зізнався, що "Скудерія" кілька разів хотіла його переманити.

"Всього було три спроби. Вперше це було, коли я працював в IndyCar, де Ferrari вирішила реалізувати свій проект. Мені пропонували приєднатися до головного конструктора їхнього проекту, але я не відчував, що це буде правильно, тому відхилив пропозицію.

Далі пішла набагато серйозніша спроба. Жан Тодт запропонував мені стати технічним директором в 1996 році. На той момент у мене були такі варіанти: залишитися у Williams, перейти в McLaren або приєднатися до Ferrari. Я довго розмірковував, але у мене була молода сім'я, і я вирішив залишитися у Великобританії.

У 2014 році Renault, схоже, не бажав вкладати кошти, щоб розібратися з проблемою, що пригнічувало і тривожило. Я був у скрутному становищі. Я не хотів залишати Red Bull, тому що відчував себе тут як вдома... Я не хотів йти, але в рівній мірі я не хотів бути в положенні, коли нам довелося б працювати з однією рукою, прив'язаною за спиною через обмеження з мотором.

Це було складне рішення. Ferrari зробила неймовірну пропозицію, дуже привабливу. Я провів багато безсонних ночей, приймаючи рішення. Але, врешті-решт, було б неправильно йти з Red Bull", - зазначив Ньюї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Офіційно. Red Bull показав свій оновлений логотип (+ФОТО)

теги  Едріан Ньюї, Red Bull, Ferrari


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини
    1