Конструктор Mercedes: Болід не був готовий на всі 100 відсотків

Главная страницаНовини

Опубліковано: 08:00, 25/12/2017 ,
Джерело: motorsport.com   

2744_ouen.jpg (59.59 Kb)

Конструктор Mercedes Джон Оуен пояснив деталі розробки боліда.

"У 2017 році я налаштовувався підготувати болід на 90%. Повинно бути дивно, що я не планував готовність на 100%. Але проблема введення нового регламенту завжди полягає в тому, що ви не можете знати, з чим ви зіткнетеся в ході чемпіонату. Як реагуватимуть шини, як вплинуть зміни і так далі.

Багато що стає невідомим, і тому автомобіль проектувався з максимальною кількістю змінних. За задумом це давало нам можливість максимально оптимізувати роботу боліда в різних обставинах. На жаль, багато з того до чого ми були готові, не відбулося. Вийшла така ситуація, що у нас було багато змінних, які не потребували коригування. І навпаки були моменти, які потрібно було міняти, але ми не були до цього готові.

Під готовою на 90% машиною я маю на увазі свободу дій, яку ми залишили для можливості реагувати на деякі процеси. Наприклад, ми не знали, куди нас приведе розвиток аеродинаміки. Так що зберігати свободу дій було розумним рішенням. Ми внесли пізні зміни в роботу силової установки, і саме через наш підхід ми добре це сприйняли. Якби таке сталося на машині 2016 року, нам би довелося все починати з самого початку.

Загалом, мати трохи свободи дій було приємно. У наступному році ми можемо собі дозволити бути агресивнішими", - запевнив Оуен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Двигун Mercedes на сезон -2018 подолає рубіж у 1000 "коней"

теги  Джон Оуен, Mercedes


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини