Хемілтон: У Бразилії мені допомагали обганяти інших

Главная страницаНовини

Опубліковано: 08:00, 17/11/2017 ,
Джерело: crash.net   

0006_hemilton.jpg (47.88 Kb)

Новий чемпіон світу Льюїс Хемілтон критикує систему DRS.

"Чесно кажучи, жоден з цих обгонів не був для мене особливим. Я не є великим шанувальником DRS. Незважаючи на те, що DRS допомагає обганяти, вона як латочка для виправлення загальної нестачі всієї концепції боліда Формули-1. Все зводиться до того, щоб підібратися до суперника якомога ближче, щоб потім використовувати DRS, що не схоже на картинг, де вам потрібно наблизитися, а потім маневрувати.

Думаю, що обгін Серхіо Переса в першому повороті був яскравим моментом, але крім нього, я б залишив поза увагою всі інші маневри.

Ця гоночна траса, на якій важко обганяти, але необхідна для цього різниця в швидкості насправді менше, ніж на інших треках. Якщо поглянути на більшість інших трас, то там різниця повинна складати приблизно півтори секунди. Ви повинні бути на півтори секунди швидше, а це різниця більше ніж між двома суміжними типами гуми.

Це очевидно показує, що є слабкості і недоліки в дизайні автомобілів. Незважаючи на те, що машини в цьому році приголомшливі, це область, яку ми можемо поліпшити в майбутньому", - наполягає Хемілтон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хемілтон: Відчуваю, що Бог має на мене плани

теги  Льюїс Хемільтон


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини