Формула-1 змінила вимоги до моторів з 2021 року

Главная страницаНовини

Опубліковано: 23:00, 31/10/2017 ,
Джерело: championat.com   

3673_engine.jpg (33.07 Kb)

FIA оприлюднила технічний регламент щодо двигунів, котрий вступить у дію з 2021 року.

У чемпіонаті світу збережуться турбомотори об'ємом 1,6 літра з гібридною складової. З силової установки зникне генератор теплової енергії MGU-H, в той час як генератор кінетичної енергії MGU-K має стати потужнішим. При цьому гонщики зможуть самі вирішувати, в який момент гонки вони захочуть активніше використовувати енергію MGU-K: у них буде можливість берегти енергію кілька кіл, накопичуючи її.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вольфф: Боліди Ф-1 можуть стати повнопривідними

Турбіна залишиться одна, з обмеженнями за розміром і вагою, будуть введені стандартні батареї і керуюча електроніка. Також будуть введені загальні обмеження за параметрами дизайну, щоб знизити витрати на розвиток двигунів і уникнути появи екстремальних дизайнів і умов роботи. Крім того, обмеження по дизайну дозволять простіше поєднувати двигуни з різними шасі і коробками передач.

Число максимально дозволених оборотів двигунів в хвилину має зрости з нинішніх 15 тис. До 18, що дозволить поліпшити звук моторів. FIA має намір додатково вивчити питання щодо посилення витрати палива, а також його допустимих характеристик.

теги  Формула-1


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини