Моніша Кальтенборн: Молодим пілотам не вистачає стабільної практики

Главная страницаНовини

Опубліковано: 19:19, 17/04/2013 ,

1963.jpgБос команди Sauber Моніша Кальтенборн закликала керівництво Формули-1 подумати над тим, як створити нормальні умови для підготовки молодих пілотів, які позбавлені можливості брати участь у достатній кількості тестів.

Ці слова стали реакцією на те, як її підопічний Естебан Гутьєррес отримав штраф у вигляді втрати п'яти місць на старті гонки в Бахрейні за те, що "протаранив" Адріана Сутіла в Китаї.

"Ми бачимо у нього потенціал, але він припустився грубої помилки, - розповла Кальтенборн. - І вона вказує на загальну проблему молодих пілотів. Я не намагаюся його виправдати, але без наявності стабільної практики по п'ятницях пілотам складно виступати у Формулі -1, де на них чиниться колосальний тиск, адже у них не так багато можливостей для того, щоб утвердитися в чемпіонаті ".

Раніше у паддоку вже обговорювалося питання про те, щоб шинники виділили додатковий комплект гуми на першу практику, тоді пілоти зможуть більше часу провести на трасі, а не просиджувати у боксах через необхідність берегти гуму. Кальтенборн вважає, що такий незначний крок став би великим прогресом і збільшив би інтерес до вільних заїздів.

"Це сподобалося б глядачам, тому що вони бачили б більше болідів на трасі, та й постачальники шин мали б більше інформації, а команди могли б краще підготуватися до суботніх і недільних стартів", - підсумувала Кальтенборн.

теги  Sauber, Моніша Кальтенборн


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини