Льюїс Хемільтон волів би уникнути щільної боротьби з напарником

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:32, 05/05/2014 ,

7a9e02d46b1d322ad00ec6520bfe7b.jpgПісля видовищної боротьби Ніко Росберга і Льюїса Хемільтона на Гран Прі Бахрейну експерти в унісон заговорили, що саме це і потрібно Формулі 1.

Але британський пілот команди Mercedes дав зрозуміти, що волів би перебувати подалі від напарника, а не боротися з ним під жорстким тиском.

«В кожній гонці Росберг показує відмінну швидкість. Але я налаштований зробити все, щоб не повторилися події Бахрейну. У Китаї я впорався з цим завданням, де ситуація нагадувала перипетії гонки в Малайзії», - заявив Хемілтон.

Льюїс, який виграв три останні гонки, відмовляється визнавати себе однозначним фаворитом сезону: «Якщо я не помиляюся, то Ніко досі лідер сезону, чи не так? І в нашому спорті постійно має місце психологічне протистояння. Важко сказати, як кожен реагує на серію успішних результатів, але особисто мене це тільки стимулює».

Британець зазначив, що не можна списувати з рахунків і інших суперників, оскільки його автомобіль має не настільки відчутну перевагу, як це виглядає з боку.

«До кінця сезону ще багато гонок, тому ніхто не знає, що нас чекає попереду. Ferrari, наприклад, вдалося серйозно додати в Китаї. І хоча вони поступаються нам за чистої швидкості, вражає сам прогрес, який їм вдався показати після Бахрейну. Більш допрацьований двигун обіцяли підготувати Renault, тому ми не можемо просто спостерігати за конкурентами», - цитує Льюїса Autosport.

теги  Льюїс Хемілтон, Мерседес


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини