Перес: Наша команда завжди сильна в Баку

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:30, 25/04/2019 ,
Джерело: racingpoint.com   

4418_pe.jpg (28.84 Kb)

Пілот Racing Point Серхіо Перес хвалить свого напарника.

"Траса в Баку є однією з моїх улюблених в сезоні. Вона дуже швидка, є хороші можливості для обгону, тому гонки бувають цікавими і драматичними. Мені подобається траса, вона дійсно складна, поруч знаходяться стіни, потрібно бути обережним і точним. Вуличні траси зазвичай стають хорошим випробуванням для пілотів. Мені б хотілося, щоб їх було в календарі більше.

Я піднімався на подіум в Баку за підсумками двох з трьох гонок. Думаю, що в минулому році тут я провів найкращу гонку в кар'єрі. Пам'ятаю, як обігнав Феттеля і тримав його позаду себе під час останніх кіл. Мені потрібно було повністю зосередитися і показати кращий пілотаж у своєму житті. Кожне коло перетворювалося фактично в кваліфікаційне коло!

Наша команда завжди була конкурентоспроможна в Баку. Сподіваюся, що так буде і цього року. По ряду причин ця траса завжди підходила нашим машинам. Тут важлива висока швидкість і впевненість в гальмах. Я був задоволений нашим виступом в Китаї, особливо в неділю. Тепер потрібно знайти цей ритм в Баку", - ставить завдання Перес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перес: Власник Racing Point неймовірно мотивований

теги  Серхіо Перес


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини