Ферстаппен пропонує 4 зміни у Формулу-1

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:30, 23/04/2019 ,
Джерело: verstappen.nl   

4123_ma.jpg (45.13 Kb)

Пілот Red Bull Макс Ферстаппен пропонує кілька новацій.

"Зараз шини Pirelli занадто чутливі, їх легко перегріти. Якщо починаєш ковзати, стає складно переслідувати. Все це ускладнює боротьбу. Так, DRS допомагає, але не хочеться залежати від неї. Та й після швидкого кола доводиться сповільнитися, щоб шини могли охолонути. Все це забирає багато часу. Я б вважав за краще, щоб можна було швидше пілотувати.

Також слід знизити залежність результатів від потужності двигунів. В даний час різниця між роботою силових установок надто висока. В останні роки чемпіонами зазвичай ставали пілоти команд з кращим мотором. На мій погляд, різниця між двигунами не повинна перевищувати 20-30 кінських сил.

Крім того, потрібно, щоб аеродинамічні елементи так швидко не відвалювалися, ми хочемо боротися на трасі. Коли відбувається контакт між болідами, щось ламається, і ти втрачаєш по півсекунди на кожному колі. Якщо намагаєшся проїхати по бордюру на високій швидкості, то і зовсім відвалиться половина днища.

І, звичайно, потрібно скоротити розрив між командами. Є три провідні команди: Mercedes, Ferrari і Red Bull, а також всі інші. Різниця між третім і четвертим місцями становить майже секунду, це дуже багато. Будь боротьба більш щільною, гонки стали б цікавішими", - вважає Ферстаппен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хорнер: Ферстаппен став надзвичайно зрілим

теги  Макс Ферстаппен


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини