Вільньов не залишив від Квята каменя на камені

Главная страницаНовини

Опубліковано: 06:30, 08/09/2017 ,
Джерело: f1nal-lap.be   

8698_villeneuve.jpg (35.66 Kb)

Колишній пілот Формули-1 Жак Вільньов розкритикував росіянина Даніїла Квята.

"Квят непогано почав у Формулі-1, але потім перед ним немов виникла стіна. Не знаю, що сталося, коли він став пілотом Red Bull. З точки зору психології, все пішло дуже погано.

В цілому, у нього було дві-три непогані гонки, але він дуже сильно ризикував. Він немов кидав гральні кістки, і йому випало дві шістки, але таке везіння не може тривати завжди. В кінцевому підсумку, він не прижився в Red Bull, і пониження стало для нього ляпасом, після якого він так і не оговтався. Він все ще поступається в результатах Сайнс, але, мало того, він не робить нічого, крім дурниць.

Він отримує штрафи, після чого говорить: "Подивимося, що буде завтра", але продовжує робити те ж саме. Це як дитина в школі, яка отримує покарання за один і той же вчинок. Всі штрафи, які він отримав, - дурні, але заслужені. Пілот кращає, коли може покритикувати себе. Квят же виходить з боліда і каже, що він не робив нічого поганого. Як же він збирається прогресувати? Він не росте, він на тому ж рівні, що і в першій гонці за Toro Rosso. Він ніколи не задає питань про себе і не хоче змінюватися", - наполягає Вільньов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сайнс: З цим росіянином Квятом важко порозумітися

теги  Жак Вільньов, Даніїл Квят


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини