Анонс Гран Прі Австрії-2017 від "Ф-1 Аналітик"

Главная страницаНовини

Опубліковано: 06:00, 07/07/2017 ,
Джерело: f1analytic.com   

7993_a3.jpg (55.78 Kb)

Ймовірно, ще жодну гонку цього сезону не чекали з таким нетерпінням, як етап в Австрії.

Всьому причиною вже легендарний інцидент в Азербайджані, коли Себастьяну Феттелю здалося, що Льюїс Хемілтон спеціально провокує зіткнення. Німець спершу стукнув британця, а потім порівнявся з ним і в'їхав борт у борт, апелюючи з допомогою рук. У підсумку, Феттель все одно опинився вище за Хемілтона, хоча його і покарали проїздом по піт-лейн із 10-секундним штрафом. Одразу після гонки Льюїс вимагав чоловічої розмови, а Себ стверджував, що у всьому винен суперник. Пілоти переважно зайняли позицію Хемілтона, але були і такі, що підтримували Феттеля.

7027_a1.jpg (52.27 Kb)

Коли минуло кілька днів, то гонщик Ferrari зрозумів, що FIA буде повторно переглядати цю справу і покарання може бути дуже серйозним. Феттель наступив на горло власній пісні і публічно вибачився на своєму офіційному сайті якраз перед засіданням комітету. Зрештою, Себу винесли останнє китайське попередження, а керівник Mercedes Тото Вольфф констатував, що інцидент вичерпано. Як би там не було, але у випадку ще одного такого порушення стюарди нарахують німцю чергові штрафні бали, що призведе до пропуску наступної гонки.

0275_a2.jpg (58.96 Kb)

Знаючи всю передісторію, можна собі лише уявити, як Хемілтон і Феттель налаштовуються на етап в Австрії. Їхня боротьба вже давно перестала бути джентльменською, емоції б'ють через край, а команди звинувачують одна одну. На фоні цього розбірки Валттері Боттаса і Кімі Райкконена виглядають милими танцями на галявині. Зрештою, несподіванки ніхто не відміняв, а тому слідкувати за етапом однозначно буде цікаво.

Кількість кіл: 71
Довжина кола: 4 326 м
Довжина траси: 307, 146 км
Пілот-рекордсмен: Ален Прост (3 перемоги).
Команда-рекордсмен: McLaren (6 перемог).
Попередній переможець: Льюїс Хемілтон

7781_a4.jpg (53.63 Kb)

теги  Гран Прі Австрії


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини