Феттель: Президент Ferrari вимагає результату

Главная страницаНовини

Опубліковано: 06:00, 16/09/2016 ,
Джерело: crash.net   

1341_vettel.jpg (.17 Kb)

Пілот Ferrari Себастьян Феттель розповів про ситуацію в "Скудерії".

"Я думаю, що, знаючи все, що відбувається, Серджіо Маркіонне залишається реалістом. Думаю, він знав, що в Монці ми не будемо фаворитами, але це те, з чим готовий боротися кожен в команді і що кожен намагається змінити. Думаю, що в першу чергу нам потрібно з повагою ставитися до успіху Mercedes. Слід визнати, що вони проробили дуже хорошу роботу.

Обидва пілота практично не допускають помилок, вони проводять чисто практично кожен вікенд. І якщо ми можемо утримуватися відразу позаду них, то це добре, тому що рівень конкуренції дуже високий. Очевидно, що це не може задовольняти ні нас, ні нашого президента, а також всіх людей на фабриці. Але я думаю, то для нас найкращим буде покладатися на те, що ми маємо.

Ми знаємо, що повинні стати краще в майбутньому, і це те, на що ми націлені. Мета зрозуміла, і очевидно, що завжди прагнеш досягти вершини, інакше який сенс виїжджати на стартову решітку, якщо не думаєш, що можеш перемогти. Але також слід бути реалістами і визнати, що вони є фаворитами. Але ми намагаємося дати їм бій", - зізнався Феттель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марко: Феттелю просто не щастить, він великий пілот

теги  Себастьян Феттель, Ferrari


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини