Red Bull знову перехитрила всіх?

Главная страницаАвтоновини

Опубліковано: 01:57, 27/03/2011 ,

7172_1819970-1200px.jpg (17.28 Kb)

У кваліфікації Гран Прі Австралії Себастьян Феттель завоював поул, не вдаючись до послуг системи KERS. На питання, навіщо ж відмовлятися від додаткової переваги, сам німець і його напарник Марк Веббер, показав третій час відбулися відмовками.

Диму без вогню не буває, і по паддоку вже поповзли дуже цікаві чутки. Журналіст Джеймс Аллен, наприклад, висуває ідею про те, що KERS на RB7 по суті не є рекуператором. Система може тільки віддавати енергію і буде використана лише раз - на старті. "Вона легша і дозволить забезпечити перевагу в сім метрів на стартовій прямій", - пише Аллен.

Подібне рішення не можна не визнати витонченим. Відсутність генераторів, проводів і багатьох інших елементів полегшує компоновку і покращує развесовку машини: можна заощадити близько 20 кг, використавши лише єдину невелику батарею. Зрозуміло, в цьому випадку буде порушена фундаментальна ідея використання KERS, але ж все, що не заборонено, є законним.

"Є підстави вважати, що як мінімум ще одна команда, що не використовує зараз KERS, веде розробку схожої системи", - вважає Аллен. На його думку, пізніше Red Bull Racing може в разі потреби встановити і повноцінний рекуператор, який принесе ще близько чотирьох десятих секунди на колі.

теги  Гран Прі Австралії, Себастьян Феттель, KERS


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини