<![CDATA[Формула 1 - новини чемпіонату 2018]]> ru <![CDATA[Боттас: Машина з кожним днем виглядає все краще]]>

Пілот Mercedes Валттері Боттас прокоментував тести в Барселоні. "Як і в останні два дні, ми провели ще кілька випробувань. Після цього ми проїхали повну дистанцію Гран Прі - 66 кіл поспіль без будь-яких проблем. Ми все більше і більше дізнаємося про наш новий болід, і повинен сказати, що машина виглядала краще, ніж днем раніше.

Є ще можливості для поліпшення, але ми добиваємося прогресу кожен тестовий день", - запевнив Боттас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Боттас: Поки Mercedes вражає надійністю]]>
Новини http://f1analytic.com?id=23987 Fri, 22 Feb 2019 08:30:00 GMT
<![CDATA[Вольфф: Ferrari на 0,5 секунди швидша за Mercedes]]>

Керівник Mercedes Тото Вольфф визнав, що його команда поки відстає. "Згоден з Францом Тостом - Ferrari щонайменше на півсекунди швидше, ніж ми. Подивимося, що вийде на наступному тижні, в ході другої тестової сесії.

На даний момент орієнтиром для інших команд є Ferrari. Не можна бути фаворитами в кожному сезоні. Втім, ми ще не показали максимум можливого. Але і Ferrari - теж.

Ми оцінюємо їхню концепцію боліда, але впевнені, що наш вибір спрацює в ході сезону. Якщо немає, то доведеться міняти підхід, але на це підуть тижні. Але ми зробимо все, що можемо", - пообіцяв Вольфф.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тести в Барселоні. День 3. Квят здивував усіх, Mercedes у хвості]]>
Новини http://f1analytic.com?id=23986 Fri, 22 Feb 2019 07:30:00 GMT
<![CDATA[Хорнер: Двигун Honda - просто ракета]]>

Керівник Red Bull Крістіан Хорнер радіє виступам на тестах у Барселоні. "Перші два тестові дні ми працювали з заднім крилом, яке призначене для гонки в Канаді. Було складно домогтися оптимального балансу, враховуючи особливості траси. У підсумку ми отримали крило для траси в Барселоні тільки до середовища. В цілому робота машини йде так, як ми прогнозували. Двигун - просто ракета. Гаслі сказав, що нинішній мотор Honda працює краще, ніж минулорічний.

Силова установка дає більшу потужність, ніж раніше при більш широкому діапазоні обертів. Ферстаппен просто радий, що нинішня силова установка могутніше, ніж та, що ми використовували в минулому році. Honda працює неймовірно плавно, на низькі передачі перехід відбувається набагато рівніше, ніж з Renault. Відповідно, машина стабільніше поводиться на низьких передачах в поворотах", - пояснив Хорнер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хорнер: Ферстаппен може стати неймовірною силою]]>
Новини http://f1analytic.com?id=23985 Fri, 22 Feb 2019 06:00:00 GMT