<![CDATA[Формула 1 - новини чемпіонату 2018]]> ru <![CDATA[Вольфф: Відносини Хемілтона і Росберга були справжнім вулканом]]>

Керівник Mercedes Тото Вольфф згадав ті часи, коли Льюїс Хемілтон та Ніко Росберг були напарниками. "Це було схоже на вулкан, який спочатку починає трястися, а потім спалахує. Всілякі суперечки переросли в щось більше, що стало відволікаючим чинником для команди. Емоційно складно працювати в таких умовах, тому що спрацьовує людський фактор, і ти починаєш більше симпатизувати тому чи іншому пілоту.

Але я поговорив з Аленом Простом у 2014 році і запитав у нього, що у них пішло не так з Айртоном Сенною. Він сказав, що основна проблема йшла від керівництва, тому що їх думка завжди була невідомою. Він скаржився на те, що вони не знали, кого з них підтримувало керівництво. Я намагався реалізувати в команді прозорість відносин. Іноді це була незручна правда. Але з часом ми стали набагато краще довіряти один одному. Саме це допомогло нам впоратися з ситуацією з Ніко Росбергом і Льюїсом Хемілтоном", - зізнався Вольфф.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вольфф: Мені байдуже, що Хемілтон робить поза гонками]]>
Новини http://f1analytic.com?id=22309 Fri, 21 Sep 2018 20:00:00 GMT
<![CDATA[Вольфф: Лауда назвав мене мудаком. Слава Богу!]]>

Керівник Mercedes Тото Вольфф щасливий, що його друг Нікі Лауда йде на поправку. "Я непокоївся, яким побачу його після такої важливої операції. Я увійшов, і перше, що він зробив, це посміхнувся, і я подумав, що краще ставитися до нього, як і раніше, і сказав йому: "Маєш кращий вигляд, ніж я очікував".

Після цього він видихнув "мудак", що показало мені – його відновлення знаходиться на правильному шляху", - зробив висновок Вольфф.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Брат Лауди: Нікі вже дивиться Формулу-1 по телевізору

]]>
Новини http://f1analytic.com?id=22308 Fri, 21 Sep 2018 16:30:00 GMT
<![CDATA[Хемілтон: Треба, щоб Ферстаппен бився за чемпіонство]]>

Лідер сезону Льюїс Хемілтон дуже хоче бачити принаймні трьох пілотів у битві за чемпіонство. "Мені потрібна битва, потрібен виклик. Мені не завжди хочеться боротися проти одного і того ж суперника. Так що я сподіваюся, що в наступному сезоні Red Bull буде конкурентоспроможний з двигуном Honda. Нам потрібен Макс в битві за чемпіонський титул! При цьому і в нинішньому сезоні йде запекла боротьба за перемогу.

Зараз мені б не хотілося говорити про відрив в чемпіонаті, про те, що може трапитися. Хочеться окремо розглядати кожну гонку, а не думати, що трапиться, а що ні. Пресинг наскільки сильний, що мені залишається лише показувати результат кожен вікенд. Я можу сказати лише те, що зараз мені виразно вдається вичавлювати з машини більше. При цьому в трьох останніх гонках, які обернулися перемогами, у нас не було переваги", - зізнався Хемілтон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Браун: Ферстаппен стане чемпіоном світу]]>
Новини http://f1analytic.com?id=22307 Fri, 21 Sep 2018 12:00:00 GMT