<![CDATA[Формула 1 - новини чемпіонату 2019]]> ru <![CDATA[Райкконен: Робив все, щоб цей росіянин Квят мене не обійшов]]>

Пілот Alfa Romeo Кімі Райкконен поділився враженнями від гонки у Британії. "Восьма сходинка - хороший результат. Болід відмінно управлявся в поворотах, але нам трохи не вистачило швидкості на прямих. У кінцівці я боровся, щоб не дозволити Квяту обігнати себе.

Для цього намагався залишатися в зоні DRS машини, яка перебувала попереду. Вікенд вийшов важким, але ми задоволені тим, що набрали очки", - зізнався Райкконен.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Гран Прі Великобританії-2019. Повна гонка (ВІДЕО)]]>
Новини http://f1analytic.com?id=26212 Tue, 16 Jul 2019 06:30:00 GMT
<![CDATA[Боттас: Два піт-стопи - це наша з командою помилка]]>

Пілот Mercedes Валттері Боттас каже, що в Британії було обрано неправильну стратегію. "Після першого піт-стопа мені здавалося, що я контролюю ситуацію. Я зберігав невелику дистанцію від Льюїса і просто чекав, коли він піде в бокси.

У підсумку мені довелося зробити два піт-стопи, це було помилкою з нашого боку. Ми думали, що з двома піт-стопами вдасться зробити все максимально швидко, але одного заїзду в бокси би вистачило.

Принаймні, здавалося, що швидкість під час гонки у нас була хорошою. І, звичайно, я дуже радий за команду, що ми набрали максимум очок. Тепер у нас вражаючий відрив від конкурентів", - завершив Боттас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Боттас: Мені сподобалась жорстка битва з Хемілтоном]]>
Новини http://f1analytic.com?id=26211 Tue, 16 Jul 2019 05:00:00 GMT
<![CDATA[Бінотто: Ми хотіли залишити Леклера перед Ферстаппеном]]>

Керівник Ferrari Маттіа Бінотто пояснив тактику команди в Британії. "Ми завдяки радіо знали, що Максу сказали робити зворотне в порівнянні з Шарлем. Якби ми вирішили зупинитися, то Макс залишився б і ми просто залишили б Шарля позаду всіх. Ймовірно, це не було б вірне тактичне рішення.

Думаю, у нас особливо не було вибору в той час. Ми намагалися залишитися попереду, але коли Макс зупинився, то ми вивчили всі дані - для нас все одно було краще провести ще один піт-стоп. Не думаю, що ми могли провести зупинку раніше, тому що інші б залишилися на трасі і ми б повністю втратили розуміння", - міркує Бінотто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ферстаппен: Леклер був дуже агресивним, але це добре]]>
Новини http://f1analytic.com?id=26210 Tue, 16 Jul 2019 04:30:00 GMT