<![CDATA[Формула 1 - новини чемпіонату 2018]]> ru <![CDATA[Друг Міка Шумахера: Міхаель вийде на люди, коли все налагодиться]]>

Друг Міка Шумахера Ніклас Нільсен розповів про свою дружбу з ним. "Я знаю Міка дуже добре. Він дуже тихий і спокійний хлопець. Дуже хороший і гостинний, він ладнає з усіма. Він зовсім не схожий на Макса Ферстаппена, який не дбає ні про що і ні про кого і просто хоче перемогти. Мік був вихований належним чином.

Вони були повністю закриті і не обговорювали цю тему. Я все ще трохи займаюся картингом з Ральфом Шумахером і його командою, і ніхто з них не говорить про це. Можливо, Міхаель вийде в світ, коли повністю реабілітується. Але важко сказати, що відбувається. Мік не говорить, що він сумує про свого батька, він просто іноді говорить, що йому важко", - каже Нільсен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прост: Вміння Міка Шумахера побачимо у Формулі-2]]>
Новини http://f1analytic.com?id=23008 Wed, 21 Nov 2018 06:00:00 GMT
<![CDATA[Ферстаппен: На початку сезону ми будемо програвати]]>

Пілот Red Bull Макс Ферстаппен адекватно оцінює можливості команди. "Те, що ми говоримо про Honda, не є брехнею. Ми бачимо цифри, але, звичайно, багато що залежить від прогресу наших конкурентів. Я реаліст.

За моїми уявленнями, на початку сезону ми будемо відставати з точки зору продуктивності, однак ми виразно будемо краще, ніж сьогодні. Подивимося, чи буде цього достатньо, щоб піднятися на вершину", - підкреслив Ферстаппен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ферстаппен: Я не рвуся ставити рекорди Формули-1]]>
Новини http://f1analytic.com?id=23007 Wed, 21 Nov 2018 05:30:00 GMT
<![CDATA[Леклер: Болід Sauber виявився неочікувано хорошим]]>

Пілот Sauber Шарль Леклер пояснив успіх цього сезону. "Базовий рівень боліда був дуже хороший. Думаю, що в трьох перших гонках ми не використали потенціал машини на сто відсотків. Як тільки ми зрозуміли, як досягти балансу з цією машиною, ми змогли зробити крок вперед. Потім ми внесли поліпшення по ходу сезону і змогли додати ще. Прогрес команди в другій половині сезону не пов'язаний з оновленнями.

Болід вражає в порівнянні з минулим сезоном, це можна бачити за результатами. Але ми зупинили роботу над оновленнями деякий час назад, ми все ще зберігаємо ту продуктивність, що і інші команди середньої групи. Це виразно сильна машина", - переконаний Леклер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Леклер: Сьоме місце - відмінний результат для Sauber]]>
Новини http://f1analytic.com?id=23006 Wed, 21 Nov 2018 05:00:00 GMT