Ріо Харіанто Ріо Харіанто
Країна: Індонезія Індонезія
Дата народження: 22/01/1993
Дебют: 2016 p.
Команда:
Поточна позиція:
Фото Шолом
Ріо Харіанто (22 січня 1993 року) — індонезійський автогонщик. Спонсорами гоночної кар'єри Ріо є кілька індонезійських компаній: серед них найбільша авіакомпанія країни Garuda Indonesia і нафтогазова компанія Pertamina. Харіанто почав свою гоночну кар'єру з картингових змагань: у 2006-08 роках дуже успішно бере участь спочатку у великих азійських змаганнях, а потім і на загально планетарних стартах (так у 2008 році він стає п'ятим на великому фіналі Rotax Max Challenge Junior).

У цьому ж 2008 році індонезієць дебютує у великому автоспорті — завдяки великій спонсорській підтримці виступаючи відразу в кількох азійських першостях на машинах з відкритими колесами. Скрізь відносно швидко вдається показувати конкурентоспроможні результати. До кінця сезону Ріо виграє перегони в трьох з чотирьох чемпіонатів, де він виступав. Через рік, бачачи успіхи свого клієнта, менеджмент розширює календар виступів Харіанто стартами в Європі та Австралії. Основне зусилля робиться на тихоокеанську першість Ф-БМВ, де здобувши шість перемог Ріо стає переможцем особистого заліку.

У 2010 році Харіанто перебирається в Європу. Основне зусилля робиться на серію GP3, де він проводить повний сезон, беручи одну перемогу, посівши п'яте місце в особистому заліку. Паузи в календарі стартами заповнюються в єврокубку Ф-Рено 2.0 і різних гонках Ф3. Менеджмент також влаштовує індонезійця тест-пілотом в одну з команд Ф1. Через рік програма скорочується — до повного сезону в GP3 додаються старти в Auto GP і GP2. У 2012 році менеджмент влаштовує індонезійця на повний сезон в GP2. У цій серії він також виступав протягом наступних трьох років.
У 2016 році Харіанто дебютував у Формулі-1 у складі команди Manor Racing.

Всі новини про: Ріо Харіанто

11/08 - Manor змінив основного пілота
06/08 - Аутсайдер Ф-1 дасть шанс таланту
24/07 - Дощові аварії Масси та Харіанто в Угорщині-2016 (ВІДЕО)
06/06 - Харіанто припинить виступи в Ф-1 через борг перед Manor
23/03 - Аварія Грожана і Харіанто на піт-лейн в Австралії-2016 (ВІДЕО)
19/02 - Офіційно. Manor отримав другого бойового пілота