Force India направили своїх співробітників "шпигувати" для Red Bull

Главная страницаНовини

Опубліковано: 20:24, 08/11/2013 ,

55_2.jpg

Видання AMUS повідомляє, що керівництво команди Force India домоглося дозволу відправити свою людину, яка буде спостерігати за роботою Red Bull під час знімального дня.

В індійській стайні підозрюють, що чемпіони світу могли скористатися лазівкою в правилах, що забороняють будь-які тести по ходу сезону, але дозволяючи проводити знімальні дні в маркетингових цілях.

Журналіст Міхаель Шмідт повідомив, що в Форс Індії вважають, що Red Bull могла крім зйомок зайнятися тестами новинок. Такі підозри пов'язані з тим фактом, що для зйомок був обраний австрійцям автодром Рокінгем, де вони проводять свої аеродинамічні тести.

Тому співробітник Форс Індія присутній у вівторок і середу на трасі , щоб проконтролювати дотримання правил з боку Red Bull.

Крім того, в паддоку активно обговорюють чутки, що команда Red Bull домоглася значного прогресу в другій половині сезону, оскільки не стала припиняти в обов'язковому порядку роботу на базі під час літньої паузи.

«Ми стали кращими після річної паузи, оскільки хоч наша база і була закрита, але наші мізки працювали» , - прокоментував ситуацію консультант команди Red Bull Хельмут Марко.

теги  Force India, Red Bull


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини
    1