Force India: Ми разом з обома пілотами вивчимо запис зіткнення

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:18, 16/04/2013 ,

di_resta98.jpgНа Гран-Прі Китаю вже на перших колах пілоти Force India не змогли поділити трасу в очному протистоянні, що призвело до пошкодження боліда Пола ді Рести. Обидва пілоти після фінішу були впевнені, що винен напарник, тому керівництво команди прийняло рішення посадити за стіл своїх підопічних і разом розібратися в ситуації.

"Ми хочемо просто сісти у спокійній обстановці з пілотами і вивчити запис зіткнення, оскільки ми прагнемо бачити від своїх пілотів абсолютно іншої поведінки на перших колах, - розповів представник керівника команди Force India Боб Фернлі. - Вони обидва є професіоналами, тому ми зможемо знайти рішення цього питання всі разом.

Особисто я не думаю, що будуть серйозні проблеми, просто ми хочемо переконатися, що питання закрите і в майбутньому ми не побачимо повторення такої ситуації, особливо на старті гонки ".

Він також не зміг дати чіткої відповіді на запитання, хто саме винен в аварії, але зауважив, що Сутіль міг би менш агресивно поводитись у тому інциденті. Фернлі вважає, що ді Реста мав шанси фінішувати п'ятим у гонці, якби не зіткнення з напарником, а так шотландцеві довелося задовольнятися восьмим місцем.

теги  Force India, Пол ді Реста


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини