Валттері Боттас: Багато чого вирішиться на Гран Прі Іспанії

Главная страницаНовини

Опубліковано: 11:30, 30/04/2014 ,

6420252be260f2c24b060334e0233bee.jpgФінський гонщик Валттері Боттас зазначив, що результати Гран Прі Іспанії дозволять усім учасникам Ф1 зрозуміти, який потенціал є у команди для решти сезону.

Саме тому він вважає критично важливим для Williams домогтися успіху в Барселоні. І хоча зараз в активі команди 36 очок, що на порядок більше заробленого колективом у 2013 році, Валттері переконаний, що потенціал машини дозволяє розраховувати на більш успішні результати.

«Я вважаю, що майбутній вікенд буде важливим для команди напередодні другої частини чемпіонату. Саме в Іспанії ми зрозуміємо, як приблизно буде розгортатись боротьба у решти сезону. Якщо нам вдасться досягти прогресу, то буде вкрай цікаво надалі.

Ми розуміємо, що легкого життя нам не гарантовано адже суперники будуть привозити свої пакети оновлень. Але важливий момент полягає в тому, у кого новинки дозволять додати, а у кого - ні. Мене тішить, що наші новинки в Китаї в більшості своїй виявилися вдалими, тому хотілося б розвинути успіх в Барселоні», - заявив Боттас.

У нинішньому чемпіонаті Боттас в кожній гонці набирав очки, тоді як у минулому році тільки раз фіну пощастило потрапити в топ-10 за підсумками Гран Прі. Тільки фінн вірить, що команда може розвинути успіх і зачепитися за подіум.

«У нас є потенціал регулярно з'являтися в окулярах, але є бажання досягти більшого. Ми повинні прагнути до кращих результатів, не зупинятися із-за проблем і постійно пробувати якісь новинки», - підсумував Боттас.

теги  Гран Прі Іспанії, Валттері Боттас, Вільямс


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини