Вольфф: Ми фантастично розпочали сезон

Главная страницаНовини

Опубліковано: 23:00, 24/04/2019 ,
Джерело: mercedesamgf1.com   

8043_vo.jpg (31.17 Kb)

Керівник Mercedes Тото Вольфф підвів підсумок перших трьох гонок сезону.

"Три дубля в перших трьох гонках сезону - це фантастичний початок сезону. Ми змогли максимально використовувати наші можливості, хоча наші боліди не завжди були найшвидшими. Команда виконала дуже хорошу роботу і показала відмінні результати в кожному з аспектів. Наш подвійний піт-стоп в Шанхаї - це черговий наочний приклад того, що відбувається щотижня на всіх рівнях команди. При цьому ми чудово розуміємо, що нам потрібно продовжувати поліпшуватися день за днем.

Наступна зупинка - Азербайджан. У Баку ми бачили кілька дуже видовищних гонок в останні роки, і я впевнений, що цей рік не стане винятком. Побудова траси ставить перед командами унікальні завдання, і буде цікаво подивитися, яка команда знайде краще рішення, найкращим чином впорається з довгими прямими та різкими поворотами.

Валттері провів сильну гонку в Азербайджані в минулому році, але образливий прокол незадовго до фінішу позбавив його заслуженої перемоги. У цьому сезоні він відмінно стартував, тому не сумніваюся, що він буде голодний до очок. На відміну від минулого року, Льюїс направляється в Баку, очолюючи чемпіонат, і, безсумнівно, буде прагнути повторити свою перемогу в минулому сезоні", - розповів Вольфф.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вольфф - про нових пілотів Mercedes у сезоні-2021

теги  Тото Вольфф, Mercedes


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини