Боттас придумав власну трасу для Гран Прі Фінляндії

Главная страницаНовини

Опубліковано: 19:30, 24/12/2018 ,
Джерело: f1analytic.com   

8378_bo.jpg (23.71 Kb)

Фінський пілот Валттері Боттас віртуально склав трасу власної мрії на батьківщині.

"Цього року ми відвідали 21 прекрасну трасу, але якби мені дали можливість самому вибирати трасу або розробити її дизайн, то вона б виглядала так. Трек починався б довгою прямою, що полегшило б обгони. Першим місцем для обгону буде шпилька, де можна обганяти на гальмуванні. Я люблю швидкісні повороти, так що потім підуть лівий і правий швидкісні повороти.

Також я хочу, щоб на трасі був міст. Тому після поворотів йде ще одна пряма, вона закінчується довгим лівим поворотом, і, минаючи його, ми заїдемо на міст, який буде перетинати трасу. Вийде поворот на 360 градусів, такого ви більше не побачите ніде.

Після моста буде ще два швидкісних повороти, потім дві шикани і ще одна шпилька. Після цього я бачу затяжний лівий поворот, довгий швидкісний правий, а опісля - звивистий відрізок, який дасть можливість спробувати наблизитися до суперника перед поверненням на стартову пряму. Виглядає по-божевільному. І цей Гран Прі повинен пройти в Фінляндії,адже у нас ще немає Гран Прі Фінляндії", - мріє Боттас у соціальній мережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вольфф: Щось у Боттаса пішло не так

теги  Валттері Боттас, Гран Прі Фінляндії


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини