<![CDATA[Формула 1 - новини чемпіонату 2018]]> ru <![CDATA[Ріккардо: Думав, що ми з Ферстаппеном будемо гірше ладити]]>

Колишній пілот Red Bull Даніель Ріккардо похвалив свої стосунки з Максом Ферстаппеном. "Думав, відносини з Ферстаппеном будуть гіршими. Причина тому - наша віра в себе. Упевнений, він вважає себе найкращим у світі пілотом. Але точно так само про себе думаю і я.

Так що у нас явно могли бути протиріччя і зіткнення. Однак у більшості випадків, принаймні в 99% випадків, нам вдавалося уникнути конфлікту. Це було круто. У нас з ним була сильна і класна боротьба, від якої я отримував задоволення", - визнав Ріккардо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ріккардо: Хочу вивести Renault на вищий рівень]]>
Новини http://f1analytic.com?id=23290 Mon, 17 Dec 2018 08:30:00 GMT
<![CDATA[Марко: У нас була напружена розмова з Ферстаппеном]]>

Радник Red Bull Хельмут Марко розповів про мінуси Макса Ферстаппена. "В ході сезону у нас з Максом була напружена розмова, і він нарешті усвідомив, що йому не потрібно бути кращим в кожній сесії. Він чинив на себе занадто серйозний тиск. Він як і раніше амбітний, а тепер дивиться на гонки в цілому і думає про боротьбу за титул в наступному сезоні.

Ми обговорювали це усередині колективу, і без будь-яких помилок з нашого боку, а також з боку Ферстаппена ми могли б завершити сезон на другому місці в Кубку конструкторів, а Макс міг би стати другим в заліку пілотів", - наголосив Марко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інженер Mercedes: Ферстаппен надто нестабільний]]>
Новини http://f1analytic.com?id=23289 Mon, 17 Dec 2018 07:30:00 GMT
<![CDATA[Сайнс: Renault дав мені великий поштовх у кар'єрі]]>

Новобранець McLaren Карлос Сайнс подякував Renault. "Перехід в Renault дав мені відмінний досвід, і це допоможе мені при переході в команду McLaren, яка володіє такими ж ресурсами. Крім того, цей сезон допоміг мені пізнати себе. Раніше я знав тільки Карлоса Сайнса, який виступав в Toro Rosso. Перехід в іншу команду показав, що мені потрібно. У підсумку я намагався зберегти те хороше, що отримав в Toro Rosso, і об'єднати це зі знаннями Renault. Це те, що заберу з собою в McLaren. Тепер буде цікаво подивитися, як я виступлю в першому сезоні, в якому буду знати, що у мене на руках дворічний контракт.

Що стосується Renault, то вони завжди допомагали мені. Вони записували мої запити і зважували, чи можуть зробити те чи інше. Бачити таке ставлення - великий привілей для пілота. Я допомагав розвиватися Renault, а в Renault допомагали розвиватися мені. Це був скоординований процес, яким можуть пишатися обидві сторони", - радіє Сайнс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сайнс: Брехня, що McLaren копіює болід Red Bull]]>
Новини http://f1analytic.com?id=23288 Mon, 17 Dec 2018 06:00:00 GMT