<![CDATA[Формула 1 - новини чемпіонату 2019]]> ru <![CDATA[Грожан розкритикував автодром у Росії]]>

Пілот Haas Роман Грожан назвав трасу в Сочі "не найкращою". "Звичайно, ми не отримуємо адреналіну від перемог або від думок, будемо боротися за подіум чи ні. Мені не вистачає цього. Сподіваюся, Формула-1 щось зробить з цим в майбутньому.

Але в нинішньому році ми можемо повеселитися через різноманітні траси. Нам пощастило, що можемо їздити в Спа. Гонка в Монці також хороша. "Сільверстоун" був непоганий, але перша версія мені подобається більше. Барселона подобається менше, траса в Австрії хороша. І у нас була можливість виступити на чудовому "Муджелло".

Так що розклад відмінний і траси хороші. Попереду нас також чекають класні треки. У Росії не найкраща траса, але потім будуть Німеччина і Португалія. Крім того, Бахрейн все ще хороший для гонок", - зазначив Грожан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грожан: На боліді Haas ніхто не став би чемпіоном]]>
Новини http://f1analytic.com?id=33039 Sun, 20 Sep 2020 06:30:00 GMT
<![CDATA[Вольфф: Хемілтон мусить прийняти рішення до кінця року]]>

Керівник Mercedes Тото Вольфф - про контракт Льюїса Хемілтона. "Підписання контракту має відбутися до кінця року. Неможливо вступати в новий рік, не знаючи складу. Говорячи це, досить впевнений, що ми продовжимо співпрацю. Просто з урахуванням напруженості сезону, у нас немає достатньо часу, щоб провести день і поспілкуватися.

На певному етапі нам просто потрібно буде взяти контракт, в який ми не заглядали три роки, і обговорити, чого б нам хотілося змінити. Що стосується зарплати, він завжди був найбільш високооплачуваним пілотом свого покоління і завжди ним буде", - впевнений Вольфф.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хемілтон розповів, як підписує контракти з Mercedes]]>
Новини http://f1analytic.com?id=33038 Sun, 20 Sep 2020 05:00:00 GMT
<![CDATA[Бінотто: Феттель та Леклер витискають з боліда все]]>

Шеф Ferrari Маттіа Бінотто не має претензій до своїх пілотів. "У нас будуть невеликі оновлення, але це не особливо змінить картину. Нам не вистачає темпу в гонці, оновлення не вирішать цю проблему.

Шарль і Себастьян роблять все, щоб вичавлювати максимум. Ми ж працюємо над фундаментальною помилкою. Це не те, що можна виправити за короткий проміжок часу або за допомогою декількох оновлень. Це не означає, що ми відмовимося від оновлень до кінця сезону, але ми повинні бути чесними перед собою і уболівальниками", - вважає Бінотто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Глок: Дивно, що Ferrari досі не вигнала Бінотто]]>
Новини http://f1analytic.com?id=33037 Sun, 20 Sep 2020 04:30:00 GMT