<![CDATA[Формула 1 - новини чемпіонату 2018]]> ru <![CDATA[Браун: Хемілтон здатен побити рекорд Шумахера]]>

Спортивний директор Формули-1 Росс Браун окреслив перспективи Льюїса Хемілтона. "Ніколи не думав, що скажу це, але Хемілтон - той, хто може побити рекорд Шумахера. Він все контролює.

Його ріднить з Шумахером висока якість пілотування. Крім того, ці хлопці вміють вигравати гонки, які повинні були програти", - заявив Браун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Браун: Ferrari дуже здала через смерть Маркіонне]]>
Новини http://f1analytic.com?id=22616 Thu, 18 Oct 2018 16:30:00 GMT
<![CDATA[Прост: У Формулі-1 зараз театр абсурду]]>

Чотириразовий чемпіон світу Ален Прост критикує нинішню Формулу-1. "У команд повинно бути більше простору для тактичних дій, щоб вони мали можливість грати зі стратегією. Згадайте кваліфікацію Гран Прі Росії. Зараз все діють за одним сценарієм.

У Сочі кілька команд відмовилися від боротьби за вихід в третій сегмент кваліфікації, щоб у пілотів з'явилася можливість вибрати комплект гуми, на якому вони будуть стартувати. Це просто абсурдно! Гонщики повинні боротися за результат. Дуже складно пояснити глядачам, чому 11-я позиція краще, ніж восьма. Це не правильно", - наполягає Прост.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прост пояснив, що треба змінити у Формулі-1]]>
Новини http://f1analytic.com?id=22615 Thu, 18 Oct 2018 12:00:00 GMT
<![CDATA[Росберг: Mercedes переміг Ferrari завдяки стабільності]]>

Колишній чемпіон Формули-1 Ніко Росберг порівняв Mercedes з військовою машиною. "Mercedes - це військова машина, яка перемагає. Щоб перемогти Mercedes, ви повинні бути ідеальними, а Ferrari не стала такою.

Я не знаходжу це дивним, оскільки Mercedes був більш-менш стабільним протягом п'яти років, в той час як в Ferrari відбулося багато змін", - пояснив Росберг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росберг: Формула-1 об'єднається з Формулою Е]]>
Новини http://f1analytic.com?id=22614 Thu, 18 Oct 2018 07:30:00 GMT