<![CDATA[Формула 1 - новини чемпіонату 2019]]> ru <![CDATA[Шеф Alfa Romeo: Я цілком можу очолити Ferrari]]>

Керівник Alfa Romeo Фредерік Вассер має великі амбіції. "Чи можу я очолити Ferrari? Все можливо. Я починав у Формулі Renault і був там 15-20-м. Тому в світі все можливо.

Але я зосереджений на тому, чим ми займаємося сьогодні, тому що це найважливіше. І я думаю, що Маттіа Бінотто виконує хорошу роботу. Подивимося що буде далі", - зазначив Вассер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бінотто: Ferrari має шанс дуже сильно додати]]>
Новини http://f1analytic.com?id=25876 Wed, 26 Jun 2019 07:30:00 GMT
<![CDATA[Вольфф: Не дай Боже мій син стане пілотом]]>

Шеф Mercedes Тото Вольфф розповів про власну сім'ю. "Наші відносини - пріоритет, потім йдуть діти і робота. Ми завжди намагаємося зробити так, щоб наш шлюб не страждав від цього. Буває, що ми знаходимося далеко один від одного, але потім бачимося щодня.

Іноді Сьюзі просить, щоб я не розмовляв з нею як керівник команди. Але складно переключитися на сім'ю після Формули-1. Іноді ми сміємося над цим, але бувають і сварки, як і у інших пар, завжди через неї, а не через мене.

Я сподіваюся, що наш син не стане пілотом. Адже це небезпечно. Та й я не знаю, чи отримаю задоволення, спостерігаючи, як син пілотує карт або гоночну машину", - зізнався Вольфф.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вольфф: Я хвилювався до самого фінішу]]>
Новини http://f1analytic.com?id=25875 Wed, 26 Jun 2019 06:30:00 GMT
<![CDATA[Вольфф: Хемілтон - кращий пілот в історії автоспорту]]>

Чинний чемпіон світу Льюїс Хемілтон отримав похвалу від свого шефа Тото Вольффа. "У Великобританії недооцінюють Льюїса Хемілтона. Вони не розуміють, наскільки він хороший. Одного разу він завершить кар'єру, і люди будуть говорити, що він найбільший гонщик в світі, а ми всі були свідками його неймовірних досягнень.

Не знаю чому, але зараз обговорюють інші питання і ставлять більш помітні заголовки. Я не думаю, що хтось до кінця усвідомлює, що ми є свідками виступів, можливо, кращого гонщика в історії автоспорту", - наголосив Вольфф.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хемілтон: Я економив паливо де тільки можна]]>
Новини http://f1analytic.com?id=25874 Wed, 26 Jun 2019 05:00:00 GMT