<![CDATA[Формула 1 - новини чемпіонату 2019]]> ru <![CDATA[Експерт: Календар Формули-1 вийшов незбалансованим]]>

Коментатор Формули-1 Девід Крофт наголошує на дуже насиченій другій половині сезону. "Забудьте про осінь - я звертаюся до всіх, хто працює в Формулі 1 або стежить за нею. Ви її просто не помітите. Після річної перерви нас чекають 12 Гран Прі за 16 тижнів, а фінал сезону в Абу-Дабі відкладений на тиждень і пройде 12 грудня.

Сезон вийшов незбалансованим - велика частина гонок в другій половині року. Нічого дивного, пандемія як і раніше впливає на кожну країну. З боку Liberty Media було б недалекоглядно планувати велику програму на першу половину сезону", - каже Крофт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доменікалі: Формула-1 буде адаптувати календар за обставинами]]>
Новини http://f1analytic.com?id=34957 Mon, 18 Jan 2021 07:30:00 GMT
<![CDATA[Влада Імоли: Хочемо стати постійним учасником Формули-1]]>

Президент регіону Емілія-Романя Стефано Боначіні радіє, що тут буде гонка Формули-1. "Ми розраховуємо, що в середині квітня інтерес до Формули-1 - і до нашого етапу - буде максимально високим.

Сподіваюся, після етапу 2021 року Імола стане постійним учасником календаря Формули-1. Наша мета - проводити етап щороку, ну або принаймні кожні два роки", - зізнався Боначіні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доменікалі: Формула-1 буде адаптувати календар за обставинами]]>
Новини http://f1analytic.com?id=34956 Mon, 18 Jan 2021 06:00:00 GMT
<![CDATA[В Австралії задоволені новою датою Гран Прі]]>

Один з керівників етапу в Австралії Пол Літтл переконаний, що восени все буде краще. "Ми раді підтвердити, що Гран Прі Австралії перенесений і пройде з 18 по 21 листопада. Ми не змогли б це зробити без підтримки уряду штату Вікторія і Формули-1.

Гонка відбудеться за три етапи до кінця сезону, так що ми зможемо безпечно провести Гран Прі, на якому може вирішитися доля титулу. Ми хотіли б подякувати нашим відданим уболівальників і співробітникам за розуміння в ці складні часи", - наголосив Літтл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доменікалі: Формула-1 буде адаптувати календар за обставинами]]>
Новини http://f1analytic.com?id=34955 Mon, 18 Jan 2021 05:30:00 GMT