<![CDATA[Формула 1 - новини чемпіонату 2019]]> ru <![CDATA[Сайнс-старший: Команди не мають сидіти склавши руки]]>

Карлос Сайнс-старший сподівається, що колись це закінчиться. "З бюджетами команд в районі 200-250 мільйонів євро втрати теж будуть величезними, тому я чекаю, що вони будуть діяти - в такій ситуації не можна сидіти склавши руки.

Мені хочеться вірити, що сезон Формули-1 в цьому році відбудеться. Що ми не будемо назавжди замкнені в своїх будинках, що лікарі і вчені знайдуть рішення цих проблем і через три тижні або місяць ми зможемо повернутися до нормального життя", - заявив Сайнс-старший.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бергер: Ніхто не знає, який складати календар для Ф-1]]>
Новини http://f1analytic.com?id=30335 Thu, 30 Apr 2020 16:30:00 GMT
<![CDATA[Офіційно. Етап у Канаді відкладено безстроково]]>

Гран Прі Канади точно не стартує 14 червня. "Це рішення було не так легко прийняти. Протягом останнього місяця ми підтримували постійний зв'язок з Формулою-1 і представниками міста Монреаль, а також регіональним і федеральним урядом.

Ми взяли до уваги директиви, випущені посадовими особами міністерства охорони здоров'я, і ​​дотримуємося рекомендацій експертів, які були надані владою. Ми висловлюємо щиру подяку тим чоловікам і жінкам, які працюють не покладаючи рук, щоб зберегти наше здоров'я і безпеку в ці нестабільні часи", - стверджується в офіційній заяві", - заявили канадські промоутери.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екс-пілот IndyCar: Ferrari не зможе приїхати в Канаду]]>
Новини http://f1analytic.com?id=30441 Wed, 08 Apr 2020 16:30:00 GMT
<![CDATA[Керівництво Формули-1 вирішило врізати собі зарплатню]]>

Топ-менеджмент Формули-1 вирішив, що потрібно починати з себе. Зокрема, всі вони вирішили зменшити собі зарплатню на 15-20%.

Мова йде про Чейза Кері, Росса Брауна та інших спеціалістів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Офіційно. Williams зрізає пілотам зарплатню]]>
Новини http://f1analytic.com?id=30432 Tue, 07 Apr 2020 22:00:00 GMT