<![CDATA[Формула 1 - новини чемпіонату 2019]]> ru <![CDATA[Сайнс: Приємно, що Леклер здався у боротьбі зі мною]]>

Пілот McLaren Карлос Сайнс пишається своїм виступом у Японії. "Цей фініш на п'ятій позиції, мабуть, був навіть більш особливим, ніж ті, що раніше. Багато в чому це обумовлено нашим темпом. Вперше я відчув, що болід відмінно працює з першого сектора, і коли команда попросила додати темп, Леклер не зміг наздогнати мене, і нам вдалося стримати Ferrari і бути в одному темпі з Албоном. Це вперше в цьому році сталося з нами, так що ми задоволені і пишаємося цим. Я задоволений довгим першим відрізком, хорошим стартом і відмінною кваліфікацією.

Коли в десяти секундах позаду вас болід Ferrari, він зазвичай швидший на дві секунди з кола по гоночному темпу. Але я зберіг шини на початку гонки і зміг додати в темпі на півсекунди, коли це було потрібно. Він був на півсекунди швидший на перших трьох або чотирьох колах, а потім його шини зруйнувалися, і я зміг тримати темп, а він здався. Це було дуже приємно", - визнав Сайнс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Норріс: Інцидент з Албоном міг завершитися значно гірше]]>
Новини http://f1analytic.com?id=27731 Thu, 17 Oct 2019 12:00:00 GMT
<![CDATA[Williams відповів на звинувачення Кубіци]]>

Прес-служба Williams випустила офіційну заяву. "Як і завжди, ми обговорюємо найефективніші стратегії перед кожним гоночним вікендом, але вносимо корективи, якщо вони необхідні. Наше переднє крило завжди розглядалося як тестового елемента для Гран Прі Японії, з прицілом на майбутнє.

З урахуванням обставин, які приніс тайфун, в команді прийняли рішення не ризикувати новим переднім крилом, щоб не пошкодити його перед подальшими тестами в Мексиці. Інцидент за участю Роберта в кваліфікації довів, що це було правильне рішення", - йдеться у прес-релізі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кубіца: Дії Williams - це вже за гранню]]>
Новини http://f1analytic.com?id=27730 Thu, 17 Oct 2019 07:30:00 GMT
<![CDATA[Екс-пілот Ф-1: Леклер значно сильніший за Ферстаппена]]>

Колишній пілот Ferrari Едді Ірвайн похвалив Шарля Леклера. "Ніяких сумнівів, Леклер набагато, набагато кращий за Ферстаппена. В цьому році у нього вже чотири поули (насправді шість) і у нього навіть не найкраща машина в Формулі-1. У той час як Ферстаппен продовжує нерозумно помилятися, незважаючи на те, що далеко не перший рік виступає в Ф-1, набагато довше за Леклера.

Шарль здається дуже зібраним і не схожий на людину, яка допускає помилки. Він міг би виграти більше двох гонок - при тому, що у нього далеко не найкраща машина. Це багато про що говорить.

У Монці він боровся проти Хемілтона як божевільний. Можливо, він діяв не на сто відсотків чесно, але виглядало це чудово. Він дуже розумний, тямущий і хороший хлопець. На мій погляд, набагато кращий за Ферстаппена - тут навіть нема чого обговорювати", - підкреслив Ірвайн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бріаторе: Леклер вже готовий до чемпіонства]]>
Новини http://f1analytic.com?id=27729 Thu, 17 Oct 2019 06:30:00 GMT