<![CDATA[Формула 1 - новини чемпіонату 2017]]> ru <![CDATA[Окон: Force India претендує хоча б на один подіум у сезоні]]>

Пілот Force India Естебан Окон розповів про потенціал команди. "Зараз у нас стільки ж шансів на подіум, скільки було і в 2017 році. Force India завойовувала подіум щороку і лише в минулому сезоні нам не вдалося це зробити, в той же час в 2017 році ми були більш конкурентоспроможними, ніж раніше.

Думаю, що в новому сезоні у нас буде шанс на потрапляння на подіум, і я буду намагатися ним скористатися", - запевнив Окон.

Нагадаємо, зараз Force India - восьма за чистою швидкістю.]]>
Новини http://f1analytic.com?id=20160 Mon, 19 Mar 2018 05:00:00 GMT
<![CDATA[Хемілтон: Ненавиджу сьогоднішній час у Формулі-1]]>

Чинний чемпіон світу Льюїс Хемілтон розмірковує про сучасну Формулу-1. "У Формулі-1 все вирішують гроші, як і в будь-який іншій галузі в світі. Я б вважав за краще, щоб Формула-1 була такою ж, як раніше. Коли це більше було схоже на змагання і ви могли продемонструвати всю свою майстерність. Навіть якщо команди стануть ближчими одна до одної, відмінності будуть. Я це відчував у Формулі-3, варто було мені змінити команду, і досвід був зовсім іншим.

Чим більше команд будуть боротися за перемоги, чим більше команд братиме участь в чемпіонаті, тим ціннішою буде роль пілота. Чим більша різниця між командами, тим складніше собі зробити ім'я, я ненавиджу такі часи", - зізнався Хемілтон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хемілтон: Моя ціль - це п'ятий титул]]>
Новини http://f1analytic.com?id=20159 Mon, 19 Mar 2018 04:30:00 GMT
<![CDATA[Ріккардо: Не покину Формулу-1, поки не стану чемпіоном]]>

Пілот Red Bull Даніель Ріккардо поставив перед собою амбітну мету. "Упевнений, що зможу стати ще одні чемпіоном світу з Австралії, поряд з Джеком Бребхемом. Я б не повірив, якби в дитинстві мені сказали, що я буду пілотувати машину Формули-1 і отримувати за це гроші.

Я впевнений у своєму потенціалі. Занадто великим буде почуття прикрості, якщо я завершу кар'єру, не ставши чемпіоном світу. Я не покину Формулу-1 на щиті, я хочу титул", - наполягає Ріккардо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ріккардо: Прийшов час виграти домашню гонку]]>
Новини http://f1analytic.com?id=20158 Mon, 19 Mar 2018 04:00:00 GMT