<![CDATA[Формула 1 - новини чемпіонату 2017]]> ru <![CDATA[Ріккардо: Дівчат на старті Формули-1 потрібно залишити]]>

Пілот Red Bull Даніель Ріккардо просить залишити дівчат з табличками перед стартом гонки. "Це та частина спорту, яка приваблює. Швидкі машини і швидкі дівчата. У цьому спорті є домінування чоловіків, я не хочу сказати, що тут немає місця дівчатам, але як би там не було, в паддоку більше чоловіків, ніж жінок.

І я думаю, що дівчата на стартовій решітці - це завжди здорово. Це щось класне, що подобається всім. Так що я б зберіг їх присутність, давайте збережемо їх", - попросив Ріккардо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ріккардо хотів напасти на Ферстаппена просто на трасі]]>
Новини http://f1analytic.com?id=19179 Sat, 16 Dec 2017 21:00:00 GMT
<![CDATA[Грожан назвав головну проблему Haas]]>

Пілот Haas Роман Грожан вважає, що команда не розвивається протягом сезону. "У 2018 році нам треба попрацювати в області оновлень. Я думаю, що це наше слабке місце. Двічі ми починали сезон добре, але здавали під кінець року. Також нам потрібно зрозуміти роботу шин. Так що у нас є два головних напрямки. Крім того, ми могли б краще поєднувати роботу заводів. Є база Ferrari в "Маранелло", є база "Даллара" і ще одна база в Англії. Спільна робота принесла б ефективність.

В цілому ж я думаю, що сезон вийшов хорошим. Це тільки другий рік команди у Формулі-1. Здорово, що ми починали фінальну гонку сезону з шансами на шосте місце. Звичайно, в майбутньому нас чекає багато роботи, нам потрібно прогресувати, але наша модель працює добре. Покращувати результат завжди важко, але це мета команди", - пояснив Грожан.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Грожан із дружиною видали книгу рецептів (+ФОТО)]]>
Новини http://f1analytic.com?id=19178 Sat, 16 Dec 2017 06:00:00 GMT
<![CDATA[Дівчат перед стартом Формули-1 хочуть прибрати з траси]]>

Дівчата, котрі тримають таблички з номерами пілотів перед стартом гонки, можуть зникнути з Формули-1. Росс Браун, спортивний директор Ф-1: "Це делікатна тема, яку ми посилено вивчаємо. Ми намагаємося враховувати думку всіх сторін. Є люди, яким подобається ця традиція, але є і такі, хто вважає її застарілою".

Чейз Кері, шеф Ф-1: "При всій повазі, це питання не стоїть на першому місці в списку моїх справ. Це традиція з минулого або те, що має залишатися в майбутньому? Не думаю, що це те рішення, яке я повинен приймати особисто. Можливо, у мене є точка зору з цього питання, але ми беремо участь в такому спорті, в якому є команди, певна атмосфера і ціла армія вболівальників. З огляду на все це, складно прийти до компромісу".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Браун: Ф-1 працює над збільшенням кількості обгонів]]>
Новини http://f1analytic.com?id=19177 Sat, 16 Dec 2017 05:30:00 GMT