<![CDATA[Формула 1 - новини чемпіонату 2018]]> ru <![CDATA[Райкконен пояснив, чим Alfa Romeo краща за Ferrari]]>

Пілот Alfa Romeo Кімі Райкконен каже, що тут набагато спокійніше. "У кожної команди є свої зобов'язання, свої дедлайни. В одних команд більше справ, в інших менше; в деяких більше політики, в інших менше або навіть нуль. Кожен намагається досягти одного і того ж результату, але шляхи його досягнення не однакові. В Alfa Romeo точно атмосфера більш спокійна, все зосереджено на гоночних аспектах і менше політики. Я думаю, що так легше для всіх.

У команді багато грають ключові ролі, немає жодної людини, яка була би важливіша за інших. Є дуже багато важливих фігур, дуже важливих. Я найдосвідченіший пілот, це правда, але нас обох попросять дати нашій команді краще, що ми можемо", - зізнався Райкконен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Райкконен: Я поки не відчуваю себе старим]]>
Новини http://f1analytic.com?id=23942 Sun, 17 Feb 2019 23:00:00 GMT
<![CDATA[Стролл: Цього сезону хочу повернутися на подіум]]>

Пілот Racing Point Ленс Стролл озвучив свою ціль на цей рік. "Я завжди прагну до високих цілей, тому хочу, щоб ми були конкурентоспроможні з самого початку сезону. Занадто рано порівнювати нас з іншими командами, але я вважаю, що ми повинні боротися за очки в кожній гонці. Моя мета - повернутися на подіум в 2019 році.

Я бачу, який у нашої команди потенціал, і на базі неймовірний ажіотаж і великий ентузіазм. Я вже відчуваю себе комфортно, і всі зробили мені теплий прийом. Це наступна глава в моїй кар'єрі, і я просто не можу дочекатися, щоб сісти в болід і почати необхідну роботу", - запевнив Стролл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стролл: Хочу залишити свій слід в історії]]>
Новини http://f1analytic.com?id=23941 Sun, 17 Feb 2019 21:00:00 GMT
<![CDATA[Перес: Хочу принести Racing Point першу перемогу]]>

Пілот Racing Point Серхіо Перес має дуже амбітну мету. "Думаю, що буду задоволений, якщо ми закінчимо рік як мінімум четвертими в Кубку конструкторів. Це мінімальне завдання, яке при цьому дійсно високе, якщо враховувати серйозність конкуренції. Легко не буде, але наша команда вже домагалася такого раніше.

Я буду дуже задоволений, якщо ми зможемо при цьому завоювати пару подіумів, провести відмінний сезон. Ну і чому б нам не добитися першої перемоги?", - запитує Перес.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Офіційна презентація нового боліду Racing Point (+ФОТО)]]>
Новини http://f1analytic.com?id=23937 Sun, 17 Feb 2019 17:30:00 GMT