<![CDATA[Формула 1 - новини чемпіонату 2019]]> ru <![CDATA[Хемілтон: Приємно, що Mercedes постійно на шляху новинок]]>

Пілот Mercedes Льюїс Хемілтон каже, що все цілком легально. "Ми намагаємося зрозуміти систему. У плані безпеки ніяких проблем не було. І у FIA немає питань до наших проектів.

Мене підбадьорює, що наша команда впроваджує інновації і залишається попереду. Це завдяки блискучим умам, які працюють в нашій команді", - впевнений Хемілтон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тести в Барселоні. День 2. Райкконен переміг усіх, Хемілтон - 9-й]]>
Новини http://f1analytic.com?id=29739 Sat, 22 Feb 2020 04:00:00 GMT
<![CDATA[Racing Point: Наш болід - це не копія Mercedes]]>

Технічний директор Racing Point Енді Грін каже, що болід має свою начинку. "Ми обмежені коробкою передач і деякими зовнішніми деталями підвіски. Вся внутрішня підвіска - це розробка Racing Point. Очевидно, що в плані аеродинаміки і шасі теж має бути так. Між командами немає обміну даними, це не дозволено регламентом, такого ніколи не було і не буде. Це все - Racing Point.

Для нас мало великий сенс слідувати шляху Mercedes, виходячи з наявних у нас вузлів. Якби ми спробували розвивати машину з іншою філософією, ніж тій, на основі якої створено наявні у нас деталі, то були б великі проблеми. Ти будеш дурнем, якщо спробуєш піти в іншому напрямку за принципом "мені видніше". Перш за все ти намагаєшся зрозуміти філософію, яка стоїть за проектом, а потім дивишся, що можеш зробити краще", - пояснив Грін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Директор Racing Point: Ми рухаємося шляхом Mercedes]]>
Новини http://f1analytic.com?id=29738 Fri, 21 Feb 2020 23:00:00 GMT
<![CDATA[Еллісон: Система керма Mercedes - не новина для FIA]]>

Технічний директор Mercedes Джеймс Еллісон каже, що все нормально. "Навряд чи я розповім більше, ніж ви показали в трансляції. У нас для неї є ім'я - DAS. Це просто новий аспект в кермовому управлінні, і ми сподіваємося, що система буде корисна під час сезону.

Але як і чому ми використовуємо її, ми залишимо при собі. Ця система - не новина для FIA. Ми обговорювали її з ними деякий час. Я не стурбований. Правила цілком чіткі щодо того, що дозволено в плані систем управління. Ми впевнені, що наша система відповідає всім вимогам", - наголосив Еллісон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тести в Барселоні. День 2. Райкконен переміг усіх, Хемілтон - 9-й]]>
Новини http://f1analytic.com?id=29737 Fri, 21 Feb 2020 22:30:00 GMT