<![CDATA[Формула 1 - новини чемпіонату 2019]]> ru <![CDATA[Браун: Мік Шумахер жестом дуже нагадав тата]]>

Спортивний директор Формули-1 Росс Браун похвалив Міка Шумахера. "Мік Шумахер здобув першу перемогу в цій серії. Я не був на трасі, але бачив емоційний момент, коли він підняв руки до неба. Мені це нагадало його батька, Міхаеля.

Міку довелося боротися за перемогу, потрібно було уникнути помилок, його всю гонку переслідував Нобухару Мацусіта. Ця перемога наступила після невдалої першої частини сезону. Упевнений, що вона дасть йому впевненість у власних силах.

Тижнем раніше в Хоккенхаймі Мік провів демонстраційний заїзд на особливій машині, боліді Ferrari F2004, яким керував його батько. Він їхав перед глядачами, які оваціями зустрічали Міхаеля довгі роки. Упевнений, ця поїздка дала йому заряд емоцій.

Успіхи Шумахера завоювали інтерес ЗМІ по всьому світу. І це показує, що прізвище Шумахер як і раніше означає дуже багато. Міку потрібно продовжувати спокійно рухатися вперед. Але його перемога була важливим моментом: він знаходиться на правильному шляху", - переконаний Браун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мік Шумахер: Перша перемога у Формулі-2 мені допоможе]]>
Інтерв'ю http://f1analytic.com?id=26576 Wed, 07 Aug 2019 06:30:00 GMT
<![CDATA[Палмер: McLaren пощастило, що з команди пішов Алонсо]]>

Колишній пілот Renault Джоліон Палмер описав ситуацію у McLaren. "Сильний старт Ландо Норріса в Формулі-1 збігся з тим моментом, коли McLaren нарешті зібрав все воєдино після декількох років депресії. Третій ряд стартової решітки у Франції - доказ цьому. Сайнс і Норріс випередили по одній машині Red Bull і Ferrari і були близькі до того, щоб залишити позаду і Ферстаппена.

Зараз все виглядає так, що втрата зоряного Фернандо Алонсо в кінці 2018 року стала поворотним моментом і виглядає благословенням. Зак Браун був готовий зробити все, щоб зберегти Алонсо, але той вибрав відхід.

Карлос і Ландо, що виявилися працьовитими і голодними пілотами, розігнали хмари, які оточували команду. Звичайно, Алонсо як і раніше залишається одним з найкращих пілотів в історії Формули-1, але його суперечливий характер, трудова етика в останні роки, особливо коли справи складалися не кращим чином, викликали питання.

Коли команду переслідували невдачі, він відразу ж висміював її в пресі. Він зіграв ключову роль в провалі співпраці McLaren і Honda, в тому числі нападаючи на японських мотористів в публічному просторі. Повторюся, ніхто не сумнівається в тому, на що він здатний. Він знищив Стоффеля Вандорна. Але з Фернандо машина не прогресувала.

Тепер, коли у команди є молоді пілоти, у неї немає досвіду Алонсо або його знань технічного боку, але замість цього McLaren отримав свіжу енергію. Фернандо роками виглядав похмуро, в той час як Норріс постійно всім посміхається в паддоку", - завершив Палмер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Алонсо: Повернусь у Формулу, якщо будуть шанси на титул]]>
Інтерв'ю http://f1analytic.com?id=25882 Wed, 26 Jun 2019 20:55:00 GMT
<![CDATA[Вольфф: Нікі Лауду неможливо замінити]]>

Керівник Mercedes Тото Вольфф висловив свої співчуття з приводу смерті Нікі Лауди. "В першу чергу від імені нашої команди і Mercedes хочу висловити співчуття дружині Нікі Бріджіт, його дітям, всім членам сім'ї і близьким друзям.

Нікі назавжди залишиться однією з найбільших легенд нашого виду спорту. Він поєднував у собі героїзм, гуманізм, чесність в кокпіті і в житті. Його відхід залишає діру в Формулі-1. Ми не просто втратили героя, який зробив один з найбільших камбеків, а й людину, яка привнесла в Формулу-1 чесність і щирість. Ми будемо за ним сумувати.

Також Mercedes втратив людину, яка була нашою дороговказною зіркою. Будучи членом команди протягом шести з половиною років, Нікі завжди був чесною і лояльною людиною. Працювати з ним було привілеєм. Він говорив мотиваційні промови, дарував нам енергію, нікому іншому не вдавалося нічого подібного.

Нікі, тебе просто неможливо замінити. Іншої такої людини, як ти, більше не буде. Для нас було честю називати тебе нашим головою ради директорів, а для мене було честю називати тебе другом", - завершив Вольфф.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помер Нікі Лауда]]>
Інтерв'ю http://f1analytic.com?id=25287 Tue, 21 May 2019 21:30:00 GMT