<![CDATA[Формула 1 - новини чемпіонату 2019]]> ru <![CDATA[Вільньов: Повернення Кубіци - це жахливо для спорту]]>

Колишній чемпіон Формули-1 Жак Вільньов розкритикував рішення Роберта Кубіци. "Це, звичайно, величезне досягнення, що Роберт Кубіца зміг повернутися в Формулу-1 після стількох років. Якщо ви робили те, що вам подобалося, і ви втратили це, то напевно знаєте, чого вам не вистачає. І ви будете старанно працювати, щоб повернути це.

Я впевнений, що він зробить все можливе, щоб повернутися на вершину. Я на його місці робив би те ж саме. Не можна упустити такий шанс. Але я думаю, що його повернення - жахливо для спорту. Формула-1 - королівський клас, вершина гонок. І недобре, коли хтось з обмеженими можливостями бере участь у такій серії. Формула-1 повинна бути складною і недосяжною. Повернення Роберта несе в собі неправильний посил", - переконаний Вільньов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кубіца сказав, чи він шкодує про повернення у Формулу-1]]>
Інтерв'ю http://f1analytic.com?id=24357 Mon, 25 Mar 2019 21:55:00 GMT
<![CDATA[Екс-пілот Ф-1: Цього року Феттель виграє титул]]>

Колишній пілот Формули-1 Хайнц-Харальд Френтцен ставить на Себастьяна Феттеля. "Mercedes залишиться в числі домінуючих команд. Однак на даний момент у мене склалося враження, що справи у Ferrari йдуть трохи краще. Вона чинить на Mercedes серйозний тиск. Тести в Барселоні показали, що Ferrari краще справляється зі змінами регламенту на аеродинаміку. Я чув, що хлопці з Mercedes незадоволені першими заїздами. Їхня проблема - недостатня обертальність.

Незважаючи на п'ять титулів, Хемілтон ще молодий. У нього все ще є порох в порохівницях. Але все завжди залежить від індивідуальних рис пілота, чи хоче він пілотувати довго або ж має намір зайнятися чимось іншим. Приклад - Ніко Росберг. Я припускаю, що Льюїс буде виступати ще кілька років, і тоді він може повторити рекорд Шумахера.

Хто стане чемпіоном Формули-1 в майбутньому сезоні? Себастьян Феттель", - завершив Френтцен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Алезі: Леклер дасть Феттелю хороший бій]]>
Інтерв'ю http://f1analytic.com?id=24103 Tue, 05 Mar 2019 23:00:00 GMT
<![CDATA[Конструктор Ф-1: Траса у В'єтнамі буде відмінною]]>

Конструктор трас Формули-1 Герман Тільке прокоментував спорудження автодрому у В'єтнамі. "Вважається, що робити трасу в місті, де вже є вулиці, легше, але це не так. У разі міського треку доводиться враховувати значно більшу кількість деталей, ніж при роботі з нуля. В кінцевому підсумку наші зусилля можна порівняти. У Ханої третина траси повинна бути побудована, решта - міські вулиці, але вони повинні бути повністю переасфальтовані, тому що вони не були розраховані на Формулу-1.

В кінці головної прямої будуть трибуни, розраховані на 35 000 глядачів. Атмосфера буде, як на футбольному стадіоні. Пілотам і інженерам буде непросто: як і в Баку, потрібно буде знайти компромісний кут атаки антикрила. Через три довгі прямі неможливо зробити його досить великим, а, значить, в поворотах боліди будуть ковзати. Подивимося, як це спрацює.

На піт-стопі пілоти проходитимуть на цілу групу поворотів менше, що заощадить величезну кількість часу. Таким було бажання босів Формули-1. Вони хотіли, щоб гонщики втрачали якомога менше часу на піт-лейн. Це створить можливості для більшої кількості піт-стопів і різноманітності стратегій", - пояснив Тільке.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Офіційно. Формула-1 поповнилась гонкою у В'єтнамі]]>
Інтерв'ю http://f1analytic.com?id=23684 Wed, 23 Jan 2019 23:00:00 GMT