<![CDATA[Формула 1 - новини чемпіонату 2019]]> ru <![CDATA[Вольфф навів аргументи проти реверсної стартової решітки]]>

Керівник Mercedes Тото Вольфф спробував усе пояснити. "Схоже, що в Формулі-1 є закономірність - ми відкопуємо старі ідеї, які раніше були ретельно проаналізовані і відхилені. В результаті хтось думає, що це здорово, і знову виносить їх на порядок денний.

Чому Mercedes був проти? Перше - я вважаю, що в Формулі-1 повинен перемагати кращий пілот в найкращій машині. Нам не потрібні трюки, щоб зробити більш захопливі гонки. По-друге, я знаю з перегонів турингу, що кориснішою стає стратегія, коли одна гонка впливає на стартове поле іншої гонки. Уявіть, що один з гонщиків не дуже добре виступає в перший вікенд в Шпільбергу і в підсумку ви вирішуєте зійти і отримати болід, який буде стартувати з поулу наступного разу. І якщо ця машина буде на поулі, то вона безумовно фінішує першою, буде на поулі в неділю і виграє гонку. В середині пелотону будуть машини, які будуть оборонятися до останнього, і для більш швидких машин позаду це означатиме ризик не фінішувати, що може вплинути на чемпіонат.

І, нарешті, з точки зору продуктивності, хто б не був найшвидшою командою, несправедливо по відношенню до них - друга і третя команди просто будуть стартувати попереду. У підсумку це стає опортунізмом, щоб дати деяким командам перевагу. Зараз не час експериментувати з речами, які не отримали фанатського схвалення - в опитуванні тільки 15% уболівальників проявили інтерес до гонок з реверсною решіткою", - підкреслив Вольфф.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кері: Гонок з реверсною решіткою у Формулі-1 не буде]]>
Інтерв'ю http://f1analytic.com?id=31304 Thu, 04 Jun 2020 20:55:00 GMT
<![CDATA[Шеф FIA: Людям взагалі буде цікава Ф-1 після пандемії?]]>

Керівник FIA Жан Тодт має великі сумніви. "Одна проблем, з якою нам доведеться зіткнутися, - глядацький інтерес. Чи захочуть люди їздити на гонки, коли пандемія закінчиться? Чи буде їм взагалі до того, щоб відвідувати спортивні заходи, ресторани, театри, кіно? Нам потрібно буде зрозуміти, як почати все заново.

Коли ми зможемо почати сезон, то будемо здатні, за моїми припущеннями, проводити по два-три Гран Прі в місяць. Якщо ми стартуємо в липні-серпні, а закінчимо в грудні, то у нас буде шість місяців.

Однак не варто забувати, що ми можемо зіткнутися з ситуацією, в якій організатори Гран Прі матимуть можливість безпечно провести гонку, але просто не захочуть. Чи зрозуміють, що для проведення гонки зараз невідповідний час. Або у них для цього немає настрою. Така ситуація цілком можлива. Гран Прі - це свято. Але, як я вже сказав, у нас може бути все необхідне, але не буде настрою", - припускає Тодт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Браун: Почнемо без глядачів і проведемо 18-19 етапів]]>
Інтерв'ю http://f1analytic.com?id=30477 Fri, 10 Apr 2020 22:00:00 GMT
<![CDATA[Браун: Ми не можемо закрити Формулу-1 через коронавірус]]>

Спортивний директор Формули-1 Росс Браун каже, що світ стоїть перед великим викликом. "Ми всі зіткнулися з цим викликом. Думаю, зараз найбільш важливо максимально убезпечити спорт. Ми не можемо ризикувати просто так, але разом з тим не можемо просто так закрити Формулу-1.

Якщо зараз впаде вся економіка, це буде значно більшою проблемою, ніж коронавірус. Але і коронавірус представляє велику небезпеку, так що ми повинні реагувати належним чином. Ми працюємо з Міністерством охорони здоров'я кожної країни. Кожна команда мінімізує переїзди своїх співробітників", - запевнив Браун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Райкконен: Якщо боїтеся коронавірусу - сидіть вдома]]>
Інтерв'ю http://f1analytic.com?id=29984 Mon, 09 Mar 2020 07:30:00 GMT