<![CDATA[Формула 1 - новини чемпіонату 2019]]> ru <![CDATA[Херберт: Хемілтон - кращий пілот в історії Формули-1]]>

Колишній пілот Формули-1 Джонні Херберт похвалив Льюїса Хемілтона. "Люди говорять про великих пілотів, але те, як і з яким підходом Льюїс працює в гонках, вважаю, робить його найкращим. На основі всього, що я знаю про історію Формули-1, на основі своїх виступів і спостережень за перегонами, взявши до уваги Хуана Мануеля Фанхіо, Джима Кларка, Грема Хілла, Джекі Стюарта, Нікі Лауду, Нельсона Піке, Найджела Менселла, Айртона Сенну, Алена Проста, Міхаеля Шумахера і всіх інших, я думаю, що Льюїс - кращий.

Його здатність керувати машиною на межі вражає мене. Просто захоплює спостерігати, як він вичавлює з боліда все, при цьому маючи психологічну стійкість, якої я не бачив у інших пілотів. Він особливий, і у нього є вау-фактор. Це кращий пілот, якого я коли-небудь бачив на трасі. У нього є здатність вичавлювати щось особливе, знаходити резерви, коли це потрібно, ну а його навички і гоночний інтелект стають все кращими.

Льюїс знайшов баланс між життям за межами трека і на трасі, який дозволяє йому виступати неймовірно. Його прагнення перемагати все ще тут, незважаючи на всі ці перемоги. Раніше я бачив подібне лише один раз - у випадку з Шумахером, у якого було схоже прагнення просто перемагати, перемагати і перемагати", - зазначив Херберт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Джордан: Хемілтон вже перевершив Шумахера]]>
Інтерв'ю http://f1analytic.com?id=28094 Thu, 07 Nov 2019 23:00:00 GMT
<![CDATA[Вольфф: Тільки я вважаю, що не варто чіпати регламент]]>

Керівник Mercedes Тото Вольфф виклав свою точку зору. "Очевидно, що ніхто не хоче перетворювати Формулу-1 на GP1 зі стандартними машинами, які виглядають однаково. Аеродинаміка повинна залишатися головним відмітним фактором, з цим згодні всі.

У поточній версії регламенту потрібно знайти спосіб домогтися компромісу між дуже сильно обмеженою в даний момент свободою в області розробки аеродинаміки і тим, щоб не дати командам занадто багато цієї свободи, як відбувається прямо зараз.

Особисто наша думка така, що регламент краще було б не чіпати, залишити машини як є - і тоді відриви між командами неминуче скоротяться. Але я самотній в такій думці.

Здається, що простіше все поміняти, знову покрутити барабан і сподіватися на краще. Хоча в минулому такого ніколи не траплялося. Просто деякі команди вважають, що випадкова зміна регламенту дасть їм більше шансів, ніж наполеглива робота над розвитком боліда", - пояснив Вольфф.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шеф McLaren назвав фаворитів після зміни регламенту]]>
Інтерв'ю http://f1analytic.com?id=27374 Wed, 25 Sep 2019 21:30:00 GMT
<![CDATA[Браун: Мік Шумахер жестом дуже нагадав тата]]>

Спортивний директор Формули-1 Росс Браун похвалив Міка Шумахера. "Мік Шумахер здобув першу перемогу в цій серії. Я не був на трасі, але бачив емоційний момент, коли він підняв руки до неба. Мені це нагадало його батька, Міхаеля.

Міку довелося боротися за перемогу, потрібно було уникнути помилок, його всю гонку переслідував Нобухару Мацусіта. Ця перемога наступила після невдалої першої частини сезону. Упевнений, що вона дасть йому впевненість у власних силах.

Тижнем раніше в Хоккенхаймі Мік провів демонстраційний заїзд на особливій машині, боліді Ferrari F2004, яким керував його батько. Він їхав перед глядачами, які оваціями зустрічали Міхаеля довгі роки. Упевнений, ця поїздка дала йому заряд емоцій.

Успіхи Шумахера завоювали інтерес ЗМІ по всьому світу. І це показує, що прізвище Шумахер як і раніше означає дуже багато. Міку потрібно продовжувати спокійно рухатися вперед. Але його перемога була важливим моментом: він знаходиться на правильному шляху", - переконаний Браун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мік Шумахер: Перша перемога у Формулі-2 мені допоможе]]>
Інтерв'ю http://f1analytic.com?id=26576 Wed, 07 Aug 2019 06:30:00 GMT