<![CDATA[Формула 1 - новини чемпіонату 2019]]> ru <![CDATA[Вольфф: Нікі Лауду неможливо замінити]]>

Керівник Mercedes Тото Вольфф висловив свої співчуття з приводу смерті Нікі Лауди. "В першу чергу від імені нашої команди і Mercedes хочу висловити співчуття дружині Нікі Бріджіт, його дітям, всім членам сім'ї і близьким друзям.

Нікі назавжди залишиться однією з найбільших легенд нашого виду спорту. Він поєднував у собі героїзм, гуманізм, чесність в кокпіті і в житті. Його відхід залишає діру в Формулі-1. Ми не просто втратили героя, який зробив один з найбільших камбеків, а й людину, яка привнесла в Формулу-1 чесність і щирість. Ми будемо за ним сумувати.

Також Mercedes втратив людину, яка була нашою дороговказною зіркою. Будучи членом команди протягом шести з половиною років, Нікі завжди був чесною і лояльною людиною. Працювати з ним було привілеєм. Він говорив мотиваційні промови, дарував нам енергію, нікому іншому не вдавалося нічого подібного.

Нікі, тебе просто неможливо замінити. Іншої такої людини, як ти, більше не буде. Для нас було честю називати тебе нашим головою ради директорів, а для мене було честю називати тебе другом", - завершив Вольфф.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помер Нікі Лауда]]>
Інтерв'ю http://f1analytic.com?id=25287 Tue, 21 May 2019 21:30:00 GMT
<![CDATA[Ріккардо: Я просто розчарувався у Red Bull]]>

Пілот Renault Даніель Ріккардо знову пояснив, чому змінив команду. "Боротьба в середині турнірної таблиці досить інтенсивна. У багатьох аспектах вона навіть складніша, я хочу бути попереду. Але все це в цілому весело. Домогтися успіху нелегко.

Коли я приєднався до Red Bull, у нас був болід, здатний перемагати. Але за п'ять років я виграв скільки? Сім гонок? А потім я побачив реальний ризик того, що з Honda все це займе ще кілька років. Ситуація не була поганою, але я став відчувати розчарування. Воно не було пов'язано з ситуацією з Максом Ферстаппеном.

Як я сказав, протягом п'яти років думав, що наступний сезон може стати чемпіонським. Можливо, постійне очікування вплинуло на мою мотивацію. Потрібно було щось поміняти, почати щось нове.

Поки Renault знаходиться не там, де ми хочемо. Але я бачу великий потенціал, ми пожертвували чимось в короткостроковій перспективі, щоб домогтися успіхів у довгостроковій.

Чи можу я стати чемпіоном в майбутньому? Якщо чесно, думаю, що так. Це не станеться в цьому році, але якщо ми зробимо крок вперед, почнемо потрапляти на подіум, все вийде", - сподівається Ріккардо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ріккардо: Знаю, що я на правильному шляху]]>
Інтерв'ю http://f1analytic.com?id=24946 Tue, 30 Apr 2019 20:00:00 GMT
<![CDATA[Вільньов: Повернення Кубіци - це жахливо для спорту]]>

Колишній чемпіон Формули-1 Жак Вільньов розкритикував рішення Роберта Кубіци. "Це, звичайно, величезне досягнення, що Роберт Кубіца зміг повернутися в Формулу-1 після стількох років. Якщо ви робили те, що вам подобалося, і ви втратили це, то напевно знаєте, чого вам не вистачає. І ви будете старанно працювати, щоб повернути це.

Я впевнений, що він зробить все можливе, щоб повернутися на вершину. Я на його місці робив би те ж саме. Не можна упустити такий шанс. Але я думаю, що його повернення - жахливо для спорту. Формула-1 - королівський клас, вершина гонок. І недобре, коли хтось з обмеженими можливостями бере участь у такій серії. Формула-1 повинна бути складною і недосяжною. Повернення Роберта несе в собі неправильний посил", - переконаний Вільньов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кубіца сказав, чи він шкодує про повернення у Формулу-1]]>
Інтерв'ю http://f1analytic.com?id=24357 Mon, 25 Mar 2019 21:55:00 GMT