<![CDATA[Формула 1 - новини чемпіонату 2019]]> ru <![CDATA[Британський автомобільний бренд Bristol хочуть відродити (+ФОТО)]]>

Британський підприємець, мріючи про машину мрії, вирішив відродити легендарний бренд, який був ліквідований навесні минулого року. Джейсон Вортон, той самий підприємець-рятівник, збирається не просто відновити зборку поточного модельного ряду, а й створити кілька нових автомобілів. І у нього для цього є всі можливості - Вортон скупив не тільки інтелектуальну власність компанії, але і викупив виробниче обладнання.

Так що через деякий час ми зможемо побачити, наприклад, Bristol 411, який довгий час був основним автомобілем марки. До слова, з ним станеться цілий комплекс доопрацювань, наприклад, спорткару повністю поміняють підвіску.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Офіційна презентація нового Lexus LC500 (+ФОТО)]]>
Автоновини http://f1analytic.com?id=34959 Mon, 18 Jan 2021 13:00:00 GMT
<![CDATA[Родстер Mazda MX-5 перетворять на ретро-автомобіль (+ФОТО)]]>

Зі знаменитого родстера зроблять справжній ретрокар. Правда, варто відзначити, що проектом займеться не Mitsuoka, а зовсім інша компанія. Модель Mazda MX-5 часто була "полотном", де виявлялася вся фантазія фахівців з Mitsuoka. Спорткар навіть перетворювали на деяку подобу класичного Chevrolet Corvette.

Однак, новою переробкою буде займатися не Mitsuoka! Усім процесом буде заправляти іспанська контора Hurtan. До слова, нещодавно був відображений закамуфльований прототип, який натякає на те, що машина буде виконана в стилістиці 40-х років. Вже озвучено, що переробці піддасться тільки зовнішній вигляд моделі. Технічна частина вихідної МX-5 залишиться без змін.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Офіційна презентація нового Lexus LC500 (+ФОТО)]]>
Автоновини http://f1analytic.com?id=34958 Mon, 18 Jan 2021 08:30:00 GMT
<![CDATA[Офіційна презентація нового Lexus LC500 (+ФОТО)]]>

Японський бренд представив чергову спеціальну версію легендарного спорткара. Цікаво, але тут є дещо цікаве крім стилю. Всі сто примірників, а тираж серії саме такий, будуть носити унікальний чорний колір з назвою "Чорний обсидіан". До слова, чорний колір тут домінує як зовні, так і всередині. В інтер'єрі - царство вуглепластика і шкіряної обробки. Варто зазначити, що карбон активно застосований і в екстер'єрі. Так, наприклад, з нього виконані дах і спойлер. Антикрило тут має закруглену форму, що, за словами інженерів марки, має поліпшити аеродинаміку.

У технічній частині одкровень немає - стандартний V8 з потужністю в 470 кінських сил. Тандем з ним становить 10-ступінчаста автоматична трансмісія. Втім, коли дивишся на чотири секунди розгону до сотні, то розумієш, що міняти тут, в принципі, нічого і не потрібно.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Nissan розкрив деталі про оновлений Qashqai (+ФОТО)]]>
Автоновини http://f1analytic.com?id=34945 Sun, 17 Jan 2021 17:30:00 GMT